Inschrijvingen 2020-2021 (nieuwe regeling)

In samenspraak met de 7 Ranstse scholen starten ALLE scholen met een digitaal aanmeldsysteem. Concreet betekent dit voor onze school dat ouders van nieuwe leerlingen voor het schooljaar 2020-2021 zich digitaal moeten aanmelden.  Zo maken zij hun intentie tot inschrijving in één of meerdere scholen kenbaar.

Voorrangsgroepen (broers en zussen en kinderen van gemeentepersoneelsleden die werken in de school) kunnen zich aanmelden van 13 januari tot en met 24 januari 2020.

Alle andere kunnen zich aanmelden van 2 maart tot en met 31 maart 2020.

Na deze aanmeldingsperiode ontvangt u een mail i.v.m. de toewijzing van uw kind.
Van 4 mei tot en met 26 mei 2020 kan u uw ‘ticket’ verzilveren en uw kind inschrijven.

Vanaf vrijdag 29 mei 2020 starten de vrije inschrijvingen. Dit is voor ouders die geen gebruik gemaakt hebben van het digitaal aanmeldsysteem.

De gemeente Ranst organiseert hierrond een infoavond in Den Boomgaard te Broechem op donderdag 9 januari 2020 om 19u.30.

Uiteraard kan u het ganse jaar door een afspraak maken voor een schoolbezoek.  Op deze manier krijgt u meer informatie over onze school en kan u, eventueel met uw kind, de klas bezoeken.  U maakt hiervoor een afspraak via het secretariaat (tel 03/475 14 48 of secretariaat.gbsranst@ranst.be ) of u neemt contact op met de directie (tel 0492/23 63 42 of directie.gbsranst@ranst.be).  Wij geven u graag meer uitleg over onze visie, de werking en de omgeving van de school!

Heeft u nog vragen, aarzel dan niet om contact op te nemen met de school.

This entry was posted in Geen categorie. Bookmark the permalink.

Comments are closed.