Wie is wie?

Directeur:

 

 

 

Rupsenklas:

 

 

 

Vlinderklas:

Veronique Verheyen

Tel: 0492 23 63 42

directie.gbsranst@ranst.be

 

Sien Vetters

Tel: 0486 29 16 42

sienvetters@hotmail.com

 

Laura Vleeshhouwers

Tel: 0473 50 42 49

lauraenco@hotmail.com

 

   
Vogeltjesklas: Shauni Van Reusel

Tel: 0471 17 64 22

vanreusel.shauny@gmail.com
 

   
Kikkerklas: Kirsti Van Limbergen

Tel: 0468 32 30 28

kirstivanlimbergen@telenet.be

   
Klas 1: Ingrid Goris

Tel: 0497 62 24 30

ingrid.goris2@telenet.be

   
       
Klas 2: Anne-Mie De Swert

Tel: 0499 26 79 48

Knipoog.klas2@gmail.com

Tibo Cras

Tel: 0473 22 54 69

tibo-cras@hotmail.com

   
 

Klas 3:

 

Els Van Elsacker                

Tel: 03 485 57 73

Knipoog.klas3@gmail.com

Cathy Goossens

Tel: 0474 29 49 06

zorgco.gbsranst@ranst.be

 

   
       
Klas 4: Erna Peers

Tel: 03 464 09 14

ernapeers4a@gmail.com

Tibo Cras

Tel: 0473 22 54 69

tibo-cras@hotmail.com

 

   
       
Klas 5: Viviane Foesters

Tel: 03 385 35 40

vivianefoesters@gmail.com

   
       
Klas 6: Sonja Boonroy

Tel: 03 475 16 79

sonjaboonroy@telenet.be

   
 

Zorgcoördinator: 

 

 

 

Kleuterzorg en anderstalige nieuwkomers

 

 

 

Ondersteuningsnetwerk:

 

 

 

L.O.

 

Cathy Goossens

Tel: 0474 29 49 06

zorgco.gbsranst@ranst.be

 

Sofie Van Dijck

Tel: 0486 56 35 16

sofie.van.dijck@telenet.be

zorg.gbsranst@ranst.be

 

NOA (Netwerk Ondersteuners Antwerpen)

Jill Appeltants.   jill.appeltants@soantwerpen.be Tel: 0495/64 10 54.

 

Anoesjka Goris

Tel: 0474 53 59 22

anoesjka.goris@gmail.com

 

 
RKG Tibo Cras

Tel: 0473 22 54 69

 
N.C.Z.: Christine Nulens

Tel:0478928370 

Loes Noyens

Tel : 0478 34 26 49          

 
 

Islam

 

Noureddine Oulad Ben Maati

 
 

Administratie:

 

 

 

 

ICT-coördinator :

 

 

 

Christel Dierckx         

Tel: 03 485 70 23

Sofie Van Dijck

Tel: 0486 56 35 16

 

Bart De Bie

0495 90 35 90

Onderhoudspersoneel : Diane en Rabia 

 

 

 

Comments are closed.